Cheerful student gesturing thumb up

KOREPETYCJE
POLISH A
IB DIPLOMA

Zajęcia prowadzone są zgodnie z rozkładem materiału z IB Diploma. obejmują efektywny przekaz najważniejszych zagadnień związanych z gramatyką oraz słownictwem. Przygotowujemy uczniów IB DP do egzaminów pisemnych Paper 1 i Paper 2 z języka polskiego HL, SL  oraz Oral Exam. 

Zajęcia prowadzi doświadczona nauczycielka Polish A: literatura na poziomie SL i HL, która pracuje w programie matury międzynarodowej od ponad 10 lat. Jej uczniowie osiągają wysokie wyniki ( powyżej średniej światowej) . Od lat pełni również funkcję supervisora EE z literatury.

Zalety kursu


Nie ważne czy jesteś z Warszawy, Krakowa, Wrocławia, czy Poznania! 
Wszystkie zajęcia prowadzimy zdalnie w dogodnych dla Ciebie porach!

matura międzynarodowa IB

International Baccalaureate Diploma Programme to dwuletni program, przypadający na 2 i 3 klasę liceum. Program zakończony egzaminami uprawniającymi do aplikowania zarówno na wszystkie uczelnie w Polsce, jak i na całym świecie. Wymogiem jest dobra znajomość języka angielskiego, gdyż to on jest językiem wykładowym i egzaminacyjnym.

IB gwarantuje dobre przeliczniki jeżeli chodzi o aplikację na polskie uczelnie oraz, co ważniejsze, otwiera drogę na wszystkie uczelnie na świecie. Uczy pisania akademickiego i posługiwania się językiem angielskim na lekcjach oraz wobec nauczycieli. Może zdarzyć się, że część z nich będzie native speakerami, tj. osobami które przyjechały do Polski z Wielkiej Brytanii, USA czy Australii i angielski jest dla nich naturalną formą komunikacji.

Poza oczywistą poprawą jakości angielskiego, IB uczy także samodzielnej pracy, otwartości na inne kultury. Często zdarza się, że w klasach pojawiają się osoby innych narodowości. Doskonale przygotowuje do trudów nauki na uniwersytecie.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat programu IB możesz odwiedzić oficjalną stronę IB Organization: Diploma Programme (DP) – International Baccalaureate® (ibo.org)

matura IB Diploma z języka niemieckiego- Edu Centre

Sposób prowadzenia zajęć:

Zajęcia prowadzone są indywidualnie lub w grupie 2 osobowej poprzez platformę Zoom.

 

Termin zajęć:

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu
Trwają 2 godziny lekcyjne (1,5 godziny zegarowej)

Cena kursu:

Cena za zajęcia indywidualne- od 130 zł.

Zajęcia są przeprowadzane zgodnie z zasadami bezpieczeństwa i higieny w obecnej sytuacji związanej z wirusem COVID-19.