EDU CENTRE LESZNO

KOREPETYCJE MATEMATYKA
IB DIPLOMA

Zajęcia prowadzone są zgodnie z rozkładem materiału z IB Diploma dla poziomów Mathematics Analysis and Approaches SL, Mathematics Analysis and Approaches HL oraz Mathematics Applications and Interpretation SL. Obejmują efektywny przekaz najważniejszych matematycznych koncepcji, praktyczne rozwiązywanie zadań egzaminacyjnych oraz wsparcie w Internal Assesment.

Zajęcia prowadzi doświadczony nauczyciel matematyki, który pracował w szkole prywatnej IPlo w Poznaniu. Wielu jego uczniów podjęło studia w prestiżowych uczelniach: Oxford, Cambridge, Imperial oraz na Harwardzie. Kurs jest prowadzony w języku angielskim.

Zalety kursu

Nie ważne czy jesteś z Warszawy, Krakowa, Wrocławia, czy Poznania! 
Wszystkie zajęcia prowadzimy zdalnie w dogodnych dla Ciebie porach!

matura międzynarodowa

International Baccalaureate Diploma Programme to dwuletni program, przypadający na 2 i 3 klasę liceum zakończony egzaminami uprawniającymi do aplikowania zarówno na wszystkie uczelnie w Polsce, jak i na całym świecie. Wymogiem jest dobra znajomość języka angielskiego, gdyż to on jest językiem wykładowym i egzaminacyjnym.

IB gwarantuje dobre przeliczniki jeżeli chodzi o aplikację na polskie uczelnie oraz, co ważniejsze, otwiera drogę na wszystkie uczelnie na świecie. Uczy pisania akademickiego i posługiwania się językiem angielskim na lekcjach oraz wobec nauczycieli (może zdarzyć się, że część z nich będzie native speakerami, tj. osobami które przyjechały do Polski z Wielkiej Brytanii, USA czy Australii i angielski jest dla nich naturalną formą komunikacji).

Poza oczywistą poprawą jakości angielskiego, IB uczy także samodzielnej pracy, otwartości na inne kultury (często zdarza się, że w klasach pojawiają się osoby innych narodowości) i doskonale przygotowuje do trudów nauki na uniwersytecie.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat programu IB możesz odwiedzić oficjalną stronę IB Organization: Diploma Programme (DP) – International Baccalaureate® (ibo.org)

EDU CENTRE LESZNO

Sposób prowadzenia zajęć:

Zajęcia prowadzone są indywidualnie lub w grupie 2 osobowej poprzez platformę Zoom.

 

Termin zajęć:

Zajęcia odbywają się 1  lub 2 x w tygodniu.
Trwają od 60 do 75 minut.

Cena kursu:

Cena za zajęcia indywidualne- od 130 zł.

Zajęcia są przeprowadzane zgodnie z zasadami bezpieczeństwa i higieny w obecnej sytuacji związanej z wirusem COVID-19.