Teen student with books pointing on copy space

KOREPETYCJE
GERMAN B
IB DIPLOMA

Zajęcia prowadzone są zgodnie z rozkładem materiału z IB Diploma. obejmują efektywny przekaz najważniejszych zagadnień związanych z gramatyką oraz słownictwem. Przygotowujemy uczniów IB DP do egzaminów pisemnych Paper 1 i Paper 2 z języka niemieckiego HL, SL oraz ab initio, a także Oral Exam. 

Zajęcia prowadzi nauczycielka języka niemieckiego, pracująca w programie IB od 10 lat. Prowadzi grupy na poziomie ab initio, SL i HL. Jej uczniowie osiągają wysokie wyniki  na tle średniej światowej. Posiada również doświadczenie egzaminatora IB z języka niemieckiego.

Zalety kursu

 

Nie ważne czy jesteś z Warszawy, Krakowa, Wrocławia, czy Poznania! 
Wszystkie zajęcia prowadzimy zdalnie w dogodnych dla Ciebie porach!

matura
międzynaroDowa IB

International Baccalaureate Diploma Programme to dwuletni program, przypadający na 2 i 3 klasę liceum. Program zakończony egzaminami uprawniającymi do aplikowania zarówno na wszystkie uczelnie w Polsce, jak i na całym świecie. Wymogiem jest dobra znajomość języka angielskiego, gdyż to on jest językiem wykładowym i egzaminacyjnym.

IB gwarantuje dobre przeliczniki jeżeli chodzi o aplikację na polskie uczelnie oraz, co ważniejsze, otwiera drogę na wszystkie uczelnie na świecie. Uczy pisania akademickiego i posługiwania się językiem angielskim na lekcjach oraz wobec nauczycieli (może zdarzyć się, że część z nich będzie native speakerami, tj. osobami które przyjechały do Polski z Wielkiej Brytanii, USA czy Australii i angielski jest dla nich naturalną formą komunikacji).

Poza oczywistą poprawą jakości angielskiego, IB uczy także samodzielnej pracy, otwartości na inne kultury (często zdarza się, że w klasach pojawiają się osoby innych narodowości) i doskonale przygotowuje do trudów nauki na uniwersytecie.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat programu IB możesz odwiedzić oficjalną stronę IB Organization: Diploma Programme (DP) – International Baccalaureate® (ibo.org)

Sposób prowadzenia zajęć:

Zajęcia prowadzone są indywidualnie lub w grupie 2 osobowej poprzez platformę Zoom.

 

Termin zajęć:

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu
Trwają 2 godziny lekcyjne (1,5 godziny zegarowej)

Cena kursu:

Cena za zajęcia indywidualne- od 130 zł.

Zajęcia są przeprowadzane zgodnie z zasadami bezpieczeństwa i higieny w obecnej sytuacji związanej z wirusem COVID-19.