Teenager student girl over isolated blue wall pointing to the side to present a product

KOREPETYCJE BIOLOGIA
IB DIPLOMA

Lekcje biologii są podzielone na poziomy SL i HL i koncentrują się na treściach zawartych w programie nauczania. Uczniowie klas HL i SL mają możliwość pracy nad swoimi indywidualnymi potrzebami.

Nasi nauczyciele używają kombinacji diagramów, przykładów, studiów przypadków, rysowanych wykresów i reprezentacji, aby szczegółowo wyjaśnić każde biologiczne pojęcie.

Studiując biologię będziesz mógł poszerzyć swoją wiedzę tam, gdzie jesteś mniej pewny lub niekomfortowy w zrozumieniu bardziej złożonych tematów.

Zalety kursu


Nie ważne czy jesteś z Warszawy, Krakowa, Wrocławia, czy Poznania! 
Wszystkie zajęcia prowadzimy zdalnie w dogodnych dla Ciebie porach!

matura międzynarodowa

International Baccalaureate Diploma Programme to dwuletni program, przypadający na 2 i 3 klasę liceum zakończony egzaminami uprawniającymi do aplikowania zarówno na wszystkie uczelnie w Polsce, jak i na całym świecie. Wymogiem jest dobra znajomość języka angielskiego, gdyż to on jest językiem wykładowym i egzaminacyjnym.

IB gwarantuje dobre przeliczniki jeżeli chodzi o aplikację na polskie uczelnie oraz, co ważniejsze, otwiera drogę na wszystkie uczelnie na świecie. Uczy pisania akademickiego i posługiwania się językiem angielskim na lekcjach oraz wobec nauczycieli (może zdarzyć się, że część z nich będzie native speakerami, tj. osobami które przyjechały do Polski z Wielkiej Brytanii, USA czy Australii i angielski jest dla nich naturalną formą komunikacji).

Poza oczywistą poprawą jakości angielskiego, IB uczy także samodzielnej pracy, otwartości na inne kultury (często zdarza się, że w klasach pojawiają się osoby innych narodowości) i doskonale przygotowuje do trudów nauki na uniwersytecie.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat programu IB możesz odwiedzić oficjalną stronę IB Organization: Diploma Programme (DP) – International Baccalaureate® (ibo.org)

Sposób prowadzenia zajęć:

Zajęcia prowadzone są indywidualnie lub w grupie 2 osobowej poprzez platformę Zoom.

 

Termin zajęć:

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu
Trwają 2 godziny lekcyjne (1,5 godziny zegarowej)

Cena kursu:

Cena za zajęcia indywidualne- od 130 zł.

Zajęcia są przeprowadzane zgodnie z zasadami bezpieczeństwa i higieny w obecnej sytuacji związanej z wirusem COVID-19.