EDUCATION CENTRE

EDU CENTRE LESZNO

EDU CENTRE wspiera ambitne dzieci i młodzież w podnoszeniu wiedzy i przygotowaniu się do matury IB DP z języka polskiego , języka  niemieckiego , matematyki, chemii, biologii i fizyki.

Jeśli uczniowie marzą o studiach na renomowanych uczelniach nasi nauczyciele poszerzą ich wiedzę oraz przygotują do egzaminów na uczelnie medyczne , biznesowe i matematyczne zagranicą.

Zajęcia z przedmiotów ścisłych prowadzimy indywidualnie. Nie ma znaczenia gdzie mieszkasz i gdzie jest Twoja szkoła, bowiem zajęcia są prowadzone w systemie online.

Nasze centrum prowadzi też warsztaty i kursy rysowania i szkicowania dla różnych grup wiekowych.

W naszej kameralnej pracowni zajęcia prowadzone są w grupach 4- 6 osobowych, tak aby każdy uczeń otrzymał wsparcie prowadzącego w doskonaleniu swoich umiejętności rysowania. Zajęcia prowadzimy stacjonarnie w Lesznie, blisko znanych szkół podstawowych i średnich.

Edu Centre w Lesznie promuje także naukę języka angielskiego i niemieckiego, której celem jest zdanie egzaminów Goethe Institut lub egzaminów Cambridge, które są potwierdzeniem poziomu znajomości języków na całym świecie, jak również w Polsce.

Uczeń kończący szkołę podstawową z zdanym egzaminem B2 Cambridge może otrzymać maksymalną ilość punktów z języka podczas rekrutacji do renomowanych szkół średnich .